O společnosti EGRANT s.r.o.

EGRANT s.r.o. je soukromá společnost poskytující dotační poradenství.

S působností po celé České republice zajišťujeme komplexní služby při získávání finančních prostředků z národních i evropských fondů. Specializujeme se na projekty investičního charakteru. Naším cílem je být strategickým partnerem pro Vaše projektové záměry, z nápadů vytvořit životaschopné projekty s potenciálem na úspěch a funkčnost.

Klíčem k úspěchu je kvalitně zpracovaný projekt!

Váš projektový záměr, či ideu projektu posuzujeme vždy s individuálním přístupem. Díky dlouholetým zkušenostem s přípravou a řízením projektů dokážeme identifikovat vhodné dotační tituly pro Váš záměr, kompletně zpracovanou projektovou žádost předložit a v neposlední řadě být spolehlivým partnerem při procesu realizace projektu až do úspěšného ukončení celého projektového cyklu. Žádostí projektový cyklus nekončí a my jsme připraveni za Vás podat žádost o proplacení výdajů projektu, řídit realizaci projektu a postarat se o další nezbytnou administrativu a činnosti týkající se Vašeho projektu.

Náš tým tvoří zkušení lidé, kteří disponují bohatými zkušenosti nejen z operačních programů, ale především z oblasti projektového a strategického řízení. Volíme individuální přístup ke klientům, jsme flexibilní a umíme Vám naslouchat.

„Úspěch není klíčem ke spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu. Pokud máte rádi, co děláte, budete úspěšní.”
Albert Schweitzer, německý filozof

Klienti